مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 99- 98 روز دوشبنه اول مهر 1398 ساعت 16برگزارشد

مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 99-98 عصر روز دوشنبه اول مهر ساعت16 با حضور حضرت آیت الله مصباح یزدی در سالن اجتماعات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد.

حجت الاسلام ‌والمسلمین سید محمدصادق موسوی نسب معاون آموزش موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 99-98 این موسسه، ضمن عرض تبریک آغاز سا ل تحصیلی  با بیان این که تاکنون چهار هزار و247 مدرک درموسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) اعطاشده است گفت: سال گذشته  دو هزار و ۲۰۶ نفر ثبت نامی  و امسال دو هزار و 247 نفر داشته‌ایم.

در ادامه ابراز داشت: موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) دارای هزار و592 دانش‌پژوه است که از این میان 670 نفر در کارشناسی حضوری،503نفر کارشناسی نیمه‌حضوری، 258 نفر کارشناسی ارشد و161 نفر در مقطع دکتری در حال تحصیل هستند.

حجت الاسلام‌والمسلمین موسوی نسب خاطرنشان ساخت: ما امروز در شرایطی هستیم که نیمی از دروس با استفاده از خود اساتید موسسه برگزار می‌شود و این مسئله از آثار و برکات آیت‌الله مصباح یزدی است که اساتید خود موسسه رضایت بیشتری را در دانش‌پژوهان کسب کرده‌اند.

خاطرنشان می شود: این مراسم با حضور آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، اساتید و دانش‌پژوهان این موسسه برگزار شد.

در این مراسم از نفرات اول پذیرش سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 99-98 تقدیر به عمل آمد