برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مؤسسه امام خمینی (ره)

 

همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت یاد و خاطره آن معلم شهید، مراسم تجلیل از اساتید نمونه مؤسسه امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه، عصر روز سه شنبه دوازدهم اردبیهشت ماه در مراسم گرامیداشت روز استاد، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، کلیپ مربوط به ویژگی های اخلاقی استاد نمونه پخش شد که در آن برخی از اساتید ویژگی های استاد نمونه را برشمردند و آیت الله فیاضی نیز به برخی از صفات اخلاقی و ویژگی های حضرت آیت الله مصباح یزدی اشاره نموده است.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر موسوی نسب، معاون آموزشی مؤسسه، در سخنرانی خود، مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) را جزئی از حوزه دانست و نظام موفق آموزشی مؤسسه را به ویژه در دوره کارشناسی تشریح نمود.

وی یادآور شد: مؤسسه آمادگی دارد تجربه موفق خود را در اختیار مراکز آموزشی قرار دهد.

معاون آموزشی مؤسسه اظهار داشت: دروس معارف قرآن، محوریت دروس آموزشی مؤسسه می باشد.

در ادامه جناب حجت الاسلام آقای دکتر فقیهی به نمایندگی از اساتید هیات علمی مؤسسه به منظور تکریم مقام استاد، لوح تقدیر و هدیه ای به حضرت علامه مصباح یزدی تقدیم نمودند.

در پایان مراسم هم پس از سخنرانی علامه مصباح، از حضرت  آیت الله رجبی، حجج اسلام آقایان دکتر سیداحمد فقیهی و دکتر محسن منطقی با اهدای هدایایی تجلیل شد.

جهت مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک کنید