مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور آموزشی معاونت آموزش

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور آموزشی معاونت آموزش(همراه با گزارش تصویری)

 مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور آموزشی معاونت آموزش برگزار شد.

در این مراسم که به همت معاونت آموزش و با حضور حضرت ‌آیت الله رجبی، قائم مقام مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ره برگزار شد، جناب حجت الاسلام آقای دکتر موسوی نسب، معاون محترم آموزش ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام از خدمات جناب حجت الاسلام حاج آقای حسینی کیا و تعامل خوب و مناسب ایشان با مدیریت حوزه های علمیه قم در طول مدیریت وی تقدیر کرد و ضمن برشمردن امور خطیر معاونت آموزش به معرفی جناب  حجت الاسلام سیدیان پرداخت.

وی گفت: با توجه به سابقه اجرایی دبیری آموزش گروه علوم سیاسی و نقاط قوت دیگر ایشان، از بین چند گزینه جناب حجت‌الاسلام سیدیان انتخاب شد.

حجت الاسلام آقای دکتر موسوی نسب ادامه داد: وی بدون هیچ شرطی این مسئولیت را پذیرفتند و این برای بنده خیلی جالب بود.

همچنین در این مراسم جناب حجت الاسلام حاج آقای حسینی کیا ضمن تشکر از حضرت آیت الله رجبی  و معاون محترم آموزش و همکاران به جهت حضور دراین مراسم به ارائه گزارش کوتاهی از مجلس و کمیسیونها پرداخت.

جناب حجت الاسلام سیدیان، مدیر کل امور آموزشی جدید هم  ضمن برشمردن اصول کاری خود مبنی اجرای نظم و قانون و اعمال انعطاف لازم و بموقع در برخورد با دانش پژوهان بر اخلاص در تمام مراحل کار تاکید کرد و گفت: بنده با عزمی راسخ تصمیم گرفته‌ام و بر خود تکلیف دانسته‌ام که این امر خطیر و کلان را با کمک الهی برای مدت چهار سال به سر منزل مقصود برسانم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبودی از خدمات جناب حجت الاسلام حاج آقای حسینی کیا تقدیر به عمل آمد.

گزارش تصویریhttp://qabas.iki.ac.ir/node/5312