برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید برگزیده در موسسه؛

برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید برگزیده در موسسه؛

مراسم بزرگداشت مقام استاد و تجلیل از اساتید برگزیده با حضور اساتید و مدعوین و سخنرانی علامه مصباح یزدی در سالن اجتماعات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار شد.

هر ساله آیین تجلیل از مقام استاد و معرفی اساتید برگزیده سال در ایام شهادت شهید مطهری در موسسه برگزار می گردد و اساتید از رهنمون ها و فرمایشات علامه مصباح بهره مند می شوند.

امسال نیز با همت معاونت آموزشی در سالن اجتماعات موسسه این مراسم برگزار شد. ابتدا پس از استماع آیات کلام الهی، معاون آموزشی موسسه حجه الاسلام والمسلمین دکتر موسوی نسب جهت خیر مقدم به شرکت کننده گان و ارائه ی گزارشی از معاونت آموزشی برنامه را آغاز کرد.

در ادامه برنامه حجه السلام و المسلمین دکتر آریان به نمایندگی از اساتید و اعضای هیئت علمی به ایراد سخن پرداخت و با بیان برخی نقطه نظر و پیشنهاد برنامه خود را با پایان رسانید.

زینت بخش این برنامه رهنمون های حضرت استاد علامه مصباح بود که اعضای هیئت علمی، اساتید و مدعوین را با تبیین ارزش علم و جایگاه استاد بهره مند کردند.

در پایان آیین بزرگداشت مقام استاد با حضور ریاست موسسه از اساتید و حجج اسلام دکتر امیدی، دکتر ابوطالبی و دکتر شبان نیا به عنوان استاد برگزیده سال تقدیر و تشکر شد.